Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Wyjątkowo radosnym i pełnym energii show dla dzieci zainaugurowana została w Żabnie realizacja projektu „Z gwiazdami… nie tylko zaczytani”. Projekt, realizowany w ramach 2. edycji Budżetu Obywatelskiego, skierowany jest do wszystkich grup wiekowych, dlatego właściwym, także z racji trwania ferii zimowych, wydało się rozpoczęcie jego realizacji od najmłodszych mieszkańców gminy.

Mnóstwo atrakcji i moc wrażeń zapewnili dzieciom artyści Studia Fama z Dębicy, którzy w czwartek, 22 lutego w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie przygotowali dla nich specjalny program feryjny.

Były wspólne śpiewy i tańce, pluszowe maskotki,  konkursy, zabawy i fenomenalne efekty specjalne. Począwszy od kolorowych baniek mydlanych, poprzez spadające z sufitu konfetti, na najprawdziwszym śniegu sypiącym na głowy uczestników kończąc.

Fantastyczna zabawa dostarczyła dzieciom ogromnej porcji radości i uśmiechu… i dobrze, bo taki właśnie cel przyświecał organizatorom przedsięwzięcia. A organizatorami projektu realizowanego w ramach 2. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego byli: Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie, a także Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej i Dąbrowski Dom Kultury.

Najbliższym wydarzeniem realizowanym w ramach BO będzie koncert Andrzeja Sikorowskiego i Jacka Królika, który w Żabnie odbędzie się 13 marca o godz. 18.00 w Gminnym Centrum Kultury. Wstęp jest wolny. Zapraszamy serdecznie.

Liczba odsłon: 304
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.