Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Dnia 8 lutego 2018 roku w Zespole Szkół w Zabawie odbył się VI Międzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Brało w nim udział 30 uczestników. Najlepszy wynik uzyskał uczeń Szkoły Podstawowej w Żabnie - Hubert Makowski z kl. VIb. Bardzo wysoki wynik uzyskała również Wiktoria Karwala z kl. Va. Celem konkursu było rozbudzenie i pogłębienie wiedzy i pasji związanej z językami obcymi poprzez poznanie kultury krajów anglojęzycznych, zastosowanie zdobytej wiedzy teoretycznej w praktycznych sytuacjach językowych oraz uczenie się z wykorzystaniem technologii informacyjnej. Zakres wymagań podczas konkursu był bardzo szeroki znalazły się tam m. in.:pytania z historii USA, geografii, edukacji, sztuki, sportu, religii a także Polonii Amerykańskiej. Pytania miały formę otwartą i zamkniętą. Wymagały od ucznia wielkiego zaangażowania i wnikliwej analizy, a także dobrej znajomości języka angielskiego (tzw. American English).

Do konkursu uczniów przygotowała mgr Renata Kawula. Bardzo dziękujemy uczniom, a rodzicom gratulujemy wspaniałych dzieci.

 

 
Liczba odsłon: 295
Autor: rk
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.