Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Halowy Turnieju Piłki Nożnej pamięci Władysława Kijaka

W PIŁCE NOŻNEJ –SENIORÓW

 

KIEROWNICY DRUZYN PROSZENI SA O ZABRANIE PIECZĄTEK CELEM POTWIERDZENIA ODBIORU NAGRÓD

Wpisowe do turnieju 30 zł (koszty ubezpieczenia)

 

24 luty 2018r. (sobota) ELIMINACJE

z każdej grupy do dalszych gier przechodzą 2 drużyny

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

„DUNAJEC” Konary

ŁEGOVIA Łęg Tarnowski

MLKS POLAN II

LKS ILKOWICE

IKAR Odporyszów

ŚKS UNIA Niedomice

POLONIA Kłyż

MLKS POLAN II

BŁEKITNI Siedliszowice

gramy 1 x12 min

 

Terminarz

Lp

Godzina

Drużyny

Wynik

1

10:30

„DUNAJEC” Konary

LKS ILKOWICE

 

2

10:45

ŁEGOVIA Łęg Tarnowski

IKAR Odporyszów

 

3

11:00

MLKS POLAN II

ŚKS UNIA Niedomice

 

4

11:15

„DUNAJEC” Konary

POLONIA Kłyż

 

5

11:30

ŁEGOVIA Łęg Tarnowski

MLKS POLAN II

 

6

11:45

MLKS POLAN II

BŁEKITNI Siedliszowice

 

7

12:00

LKS ILKOWICE

POLONIA Kłyż

 

8

12:15

IKAR Odporyszów

MLKS POLAN II

 

9

12:30

ŚKS UNIA Niedomice

BŁEKITNI Siedliszowice

 

 

Miejsce

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

I

 

 

 

II

 

 

 

III

 

 

 

25 luty 2018r. (niedziela) FINAŁY

gramy 1x12min (każdy z każdym)

 

Lp.

drużyny

Nazwa drużyn

Punkty

Miejsce

1

1 drużyna grupy I

 

 

 

2

2 drużyna grupy I

 

 

 

3

1 drużyna grupy II

 

 

 

4

2 drużyna grupy II

 

 

 

5

1 drużyna grupy III

 

 

 

6

2 drużyna grupy III

 

 

 

 

TERMINARZ

Lp

Godzina

Drużyny

Wynik

1

14:00

1 drużyna grupy I

1 drużyna grupy II

 

2

14:15

2 drużyna grupy I

2 drużyna grupy II

 

3

14:30

1 drużyna grupy III

2 drużyna grupy III

 

4

14:45

1 drużyna grupy I

2 drużyna grupy I

 

5

15:00

1 drużyna grupy II

2 drużyna grupy II

 

6

15:15

1 drużyna grupy III

1 drużyna grupy I

 

7

15:30

2 drużyna grupy I

2 drużyna grupy III

 

8

15:45

1 drużyna grupy II

1 drużyna grupy III

 

9

16:00

2 drużyna grupy II

2 drużyna grupy III

 

10

16:15

1 drużyna grupy III

2 drużyna grupy I

 

11

16:30

1 drużyna grupy II

2 drużyna grupy III

 

12

16:45

2 drużyna grupy II

1 drużyna grupy III

 

13

17:00

1 drużyna grupy I

2 drużyna grupy III

 

14

17:15

1 drużyna grupy II

2 drużyna grupy I

 

15

17:30

1 drużyna grupy I

2 drużyna grupy II

 

 

 

 

Liczba odsłon: 772
Autor: ml
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.