Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Remiza w Otfinowie doczekała się remontu. Odbył się on w drugiej połowie 2017 roku, a głównym jego aspektem była zmiana dachu i termomodernizacja obiektu. Strażacy zyskali również odnowione pomieszczenia socjalne. Dużo prac w remizie to roboty mniej zauważalne, bo dotyczyły szeregu instalacji, wymienionych lub też zmodernizowanych. Najbardziej zauważalna jest oczywiście elewacja, która po ociepleniu zyskała na świeżości, wpisując się dobrze w odnowioną część centrum Otfinowa.

Całkowity koszt inwestycji to przeszło 277 tys. Gminie udało się uzyskać dwie dotacje, które wsparły remont: z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska (ponad 13 tys. zł) oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego (ponad 38 tys. z programu „Małopolskie Remizy 2018”).

  
Liczba odsłon: 382
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.