Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W minionym tygodniu w Urzędzie Miejskim w Żabnie odbyła się coroczna odprawa policjantów z Komisariatu Policji w Żabnie z Komendantem Miejskim Policji w Tarnowie.

Na zaproszenie policjantów przybyli burmistrzowie Radłowa i Żabna, Wójt Wietrzychowic oraz przedstawiciel prokuratury. Zebrani policjanci podsumowali miniony rok przedstawiając liczne statystyki, m.in. analizę zagrożeń w poszczególnych gminach na terenie działalności Komisariatu Policji w Żabnie, wykrywalności przestępstw, dane dotyczące wypadków, czy też kolizji oraz ilości wszczętych postępowań. Podczas spotkania minutą ciszy oddano honor koledze z Komisariatu, który zmarł w minionym roku.

Podczas spotkania Komendant Miejski poinformował również o zmianach kadrowych na stanowisku kierowniczym w Komisariacie. Powołanie na p.o. Komendanta otrzymał Dominik Rzepecki, który zajmie miejsce przechodzącego na emeryturę Sebastiana Zabawę.

    
Liczba odsłon: 1198
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Wybory Samorządowe 2018
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.