Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie zapraszają dziecięce i młodzieżowe teatry lalkowe do udziału w 33. edycji Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki, która odbędzie się 15 marca 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

W Przeglądzie mogą prezentować się teatry lalkowe działające w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz stowarzyszeniach teatralnych i instytucjach kultury z terenu województwa małopolskiego.

Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki ma na celu stworzenie młodym teatrom możliwości prezentacji własnych realizacji scenicznych, konfrontacji z innymi teatrami lalkowymi oraz inspirowanie poszukiwań repertuarowych i różnorodnych form inscenizacyjnych.

Przedstawienia teatralne oceniać będzie Komisja Artystyczna, która przyzna nagrody i wyróżnienia oraz wytypuje teatr do udziału w finale Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu. Zespoły teatralne oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:

teatry przedszkolne (od 3 do 6 lat),

teatry dziecięce (od 7 do 12 lat) oraz

teatry młodzieżowe (od 13 do 16 lat).

Szczegółowe informacje zawiera Regulamin Przeglądu.

Kartę zgłoszenia zespołu należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 marca 2018 r. na adres: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ - Biuro Organizacyjne w Tarnowie, 33-100 Tarnów, Rynek 16 lub e-mailem: i.stanaszek@mcksokol.pl

Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać też na stronie internetowej: www.mcksokol.pl oraz www.ck.zabno.pl

Dodatkowych informacji udziela koordynator Przeglądu: Ilona Stanaszek, tel. 14 6260761, 18 5340689, i.stanaszek@mcksokol.pl

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Liczba odsłon: 310
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.