Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2018-01-02
Już 14 stycznia w Żabnie, podobnie jak w całej Polsce, zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze – uczniowie szkół z terenu Gminy Żabno, będą kwestowali w tym dniu z puszkami, zaś Gminne Centrum Kultury tradycyjnie przygotowało blok imprez towarzyszących zbiórce.

 


Od godz. 16.00 w sali widowiskowej zagrają z Orkiestrą:

- zespół Siemacha SPOT Odporyszów

- Zespół Folklorystyczny Bobrowianie

- zespół wokalny z Gminnego Centrum Kultury w Żabnie

- grupa kolędnicza „U Tatara” z Siedliszowic

- zespół EWENEMENT działający przy Szkole Podstawowej w Niedomicach.

O godz. 17.00 zaplanowane zostało ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Świąteczne anioły”, zaś o godz. 20.00 nad Żabnem rozbłyśnie „światełko do nieba”.

Wszystkim atrakcjom w Centrum Kultury towarzyszyć będzie aukcja przedmiotów przekazanych na licytację przez darczyńców – osoby fizyczne, firmy i instytucje z terenu gminy Żabno. Całkowity dochód z aukcji przekazany zostanie na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jako organizator Gminne Centrum Kultury zwraca się z prośbą o przekazania przedmiotów, które zostaną zlicytowane podczas aukcji.

Wzorem lat ubiegłych zachęcamy do włączenia się w tę szczytną akcję, której celem w tym roku jest zbiórka pieniędzy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Liczba odsłon: 393
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Wybory Samorządowe 2018
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.