Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie zapraszają nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, bibliotekarzy oraz instruktorów prowadzących zajęcia z dziećmi do udziału w WARSZTATACH ARTYSTYCZNYCH – LALKOWY TEATR WYOBRAŹNI.

W ramach zajęć uczestnicy będą projektować i wykonywać najprostsze, ale równocześnie bardzo wdzięczne w pracy z dziećmi lalki rękawiczkowe, papierowe i telewizyjne oraz poznawać sposoby ich animacji.

Warsztaty odbędą się w dniu 12 grudnia br. (wtorek) w godz.: 14.30 – 18:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Zajęcia poprowadzi Dagmara ŻABSKA - aktorka, pedagożka teatru, teatrolożka, szefowa artystyczna TEATRU FIGUR w Krakowie, wykładowca akademicki, absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych Gardzienice, uczestniczka kursów w Figurentheater-Kolleg. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie mailem karty zgłoszenia w terminie do 5 grudnia br. na adres: i.stanaszek@mcksokol.pl

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 35 zł. Powyższą kwotę należy wpłacić na konto MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu, Bank Pekao S.A. Oddział w Nowym Sączu 61 1240 4748 1111 0010 6015 1387 z dopiskiem „lalkowy teatr wyobraźni”.

Uczestnicy spotkania otrzymają stosowne certyfikaty.

Dodatkowych informacji udziela koordynator projektu: Ilona Stanaszek w tarnowskim Biurze Organizacyjnym MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu, tel. 14 626 07 61, 18 534 06 89, e-mail: i.stanaszek@mcksokol.pl 

Liczba odsłon: 170
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Wybory Samorządowe 2018
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.