Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


„Zaufajcie słowu” pod takim hasłem odbyły się w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie dwudniowe warsztaty recytatorskie. Zajęcia, w których brała udział młodzież z terenu gminy Żabno odbyły się kolejno 6 i 22 listopada br. i tradycyjnie poświęcone były sztuce słowa i jego interpretacji. Poza tym były doskonałą okazją do wypracowania własnego sposobu interpretowania tekstów literackich i rozwijania umiejętności świadomego posługiwania się głosem. Na warsztatach z młodzieżą spotkali się wybitni specjaliści w dziedzinie słowa mówionego – Ziuta Zającówna - aktorka, reżyserka i wykładowca PWST w Krakowie oraz Jacek Milczanowski - aktor, autor i reżyser.

Organizatorzy warsztatów - Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie zapraszają na kolejne zajęcia, ale tym razem nie uczniów, a nauczycieli.  Warsztaty artystyczne „Lalkowy teatr wyobraźni” odbędą się 12 grudnia br. Centrum Kultury w Żabnie.

W ramach zajęć uczestnicy będą projektować, wykonywać i animować lalki rękawiczkowe, papierowe i telewizyjne. Zajęcia poprowadzi Dagmara Żabska - aktorka, pedagożka teatru, teatrolożka, szefowa artystyczna Teatru Figur w Krakowie.

Liczba odsłon: 207
Autor: mgbp
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.