Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2017-11-09

W Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbyło się pierwsze z dwóch zaplanowanych spotkań w ramach warsztatów recytatorskich. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Żabno. Warsztaty „Zaufajcie słowu” organizowane są w GCK  we współpracy z Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biurem Organizacyjnym w Tarnowie. 

Spotkanie z młodymi recytatorami prowadziła prof. Ziuta Zającówna – aktorka, pedagog, reżyserka i wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, laureatka nagród na międzynarodowych festiwalach teatralnych i stypendystka Polsko-Amerykańskiej Fundacji Fulbrighta.

Kolejne spotkanie warsztatowe z cyklu „Zaufajcie słowu” odbędzie się 23 listopada. Poprowadzi je aktor i reżyser - Jacek Milczanowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odsłon: 341
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Wybory Samorządowe 2018
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.