Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Ewa Migdał z Ilkowic, Lena Dragan z Odporyszowa, Julia Gdowska z Ilkowic, Wiktoria Karwala z Żabna, Martyna Ogonowska z Żabna i zespół „Aniołki” z Bobrownik Wielkich to laureaci I miejsc w VII Gminnym Konkursie Piosenki Religijnej „Ewangelia w piosence”. Konkurs odbył się w Centrum Kultury w Żabnie 26 października 2017 r. W konkursie udział wzięło ponad 100 uczestników, na których złożyli się soliści i członkowie zespołów wokalnych.

Podstawowym celem konkursu była konfrontacja dorobku muzycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów oraz solistów oraz popularyzacja wartościowych treści muzycznych i sacrum w pieśniach.  

Uczestników oceniała Komisja Artystyczna w składzie: ks. Janusz Oćwieja, Barbara Marcinkowska, Kamil Patulski i Krzysztof Wójcik. Komisja oprócz przyznania I miejsc, przyznała także miejsca II, III i wyróżnienia. Nagrody za II miejsca otrzymali: Zespół „Ilkowickie Słowiki”, Hubert Kobyłecki z Żabna i Laura Rzeszutek z Niedomic. Laureaci II miejsc to: zespół „Iskierki” z Przedszkola w Niedomicach, Amelia Chodoła z Sieradzy, Kamila Mrówka i Amelia Liro z Żabna oraz Gabriela Zabrzańska z Otfinowa. Wyróżnienia w Konkursie otrzymali: Nela Nykiel i Marcin Piątek z Pasieki Otfinowskiej, zespoły „Wesołe Nutki” z Przedszkola w Niedomicach i „Iskierki” z Przedszkola w Żabnie, Julia Banek z Sieradzy, Julia Broda z Ilkowic, Daria Nawój z Łęgu Tarnowskiego, Aleksandra Słupek z Otfinowa oraz zespoły „Luce” z Ilkowic i „Fides” z Żabna.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Patronatem honorowym konkurs objął Burmistrz Żabna Stanisław Kusior.

Liczba odsłon: 561
Autor: redakcja.zabno
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.