Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Szanowni Państwo,rozpoczynamy proces uruchamiania na Stacji Uzdatniania Wody w Żabnie, instalacji dozowania preparatu o nazwie handlowej SeaQuest. Środek ten ma w perspektywie kilku miesięcy, skutecznie związać nagromadzone w rurach wodociągowych związki mineralne, by ograniczyć ich wymywanie, oraz obniżyć twardość wody w sieci. Niedogodnością tych działań jest to, że w okresie nasycania nim sieci wodociągowej, mogą wystąpić punktowe zjawiska tak zwanej „żółtej wody”. Dlatego prosimy, o zwracanie uwagi na kolor wody i przekazywanie Spółce informacji o ewentualnym występowaniu tego zjawiska. Będziemy je eliminować, poprzez płukanie sieci wodociągowej.

Chcemy podkreślić, że woda dostarczana do Państwa teraz, jak i po uruchomieniu przedmiotowej instalacji jest i będzie zdrowa i bezpieczna, oraz spełniająca wszystkie normy obowiązującego w Polsce prawa. 

Za ewentualne niedogodności Państwa Klientów przepraszamy.            

Zarząd RPWiK w Dabrowie Tarnowskiej Spółka z o.o.       

Liczba odsłon: 548
Autor: rpwik
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Wybory Samorządowe 2018
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.