Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Z radością informujemy, że Gmina Żabno otrzymała dofinansowanie w ramach dwóch poddziałań 4.4.2 i 4.4.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego dot. Redukcji emisji zanieczyszczeń do powietrza – Obniżenie poziomu niskiej emisji.

Zadania obejmować będą wymianę 125 szt. starych kotłów na nowoczesne piece  (w tym: 85 szt. gazowych 40 szt. węglowych) w indywidualnych gospodarstwach domowych. Koszt zadania to prawie 1 617 000,00 zł, z czego na dofinansowanie z unijnych funduszy przeznaczono ok. 1 592 000,00 zł. Umowy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zostaną podpisane w najbliższym czasie. Według informacji uzyskanej w Urzędzie Marszałkowskim realizacja (fizyczna wymiana kotłów) rozpocznie się od 2018 roku po wizycie audytora.

Liczba odsłon: 851
Autor: mj
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Wybory Samorządowe 2018
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.