Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


"Z gwiazdami... nie tylko zaczytani" to tytuł projektu zgłoszonego do 2 edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Podobnie jak w ubiegłym roku mamy szansę gościć w Żabnie i okolicach znane osobistości ze świata kultury i sztuki (pisarzy, muzyków, aktorów). Aby tak się stało potrzebne są jednak głosy mieszkańców. Głosować na projekt "Z gwiazdami... nie tylko zaczytani" można od 25 września do 13 października br. na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl lub bezpośrednio w Bibliotece w Żabnie wypełniając kartę do głosowania i wrzucając ją do urny.

Autorami projektu "Z gwiazdami... nie tylko zaczytani" są: Gminne Centrum Kultury i Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Dąbrowie Tarnowskiej i Dąbrowskim Domem Kultury oraz Miejsko - Gminną Biblioteką Publiczną i Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie.

Liczba odsłon: 210
Autor: mgbp
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Wybory Samorządowe 2018
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.