Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Zachęcamy do wsparcia inicjatywy mieszkańców Łęgu Tarnowskiego, których celem jest budowa chodnika.

Jednym z zadań tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego województwa małopolskiego jest budowa, pominiętego chodnika przy ul. Tarnowskiej w Łęgu Tarnowskim. Jest to odcinek rozpoczynający się od przystanku autobusowego przy granicy z Tarnowem i biegnący w kierunku centrum Łęgu Tarnowskiego o długości 300 m. Aby projekt został zrealizowany potrzebna jest jak największa liczba głosów oddanych na to zadanie. Głosowanie odbędzie się w dniach 25 września – 13 października. Informacje dotyczące głosowania można znaleźć na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl. W przypadku wejścia tego zadania do realizacji, pozostałe odcinki chodnika będą sukcesywnie zgłaszane w kolejnych edycjach budżetu obywatelskiego.

 

Kod zadania:TAR19, nazwa zadania: Budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 973 w Łęgu Tarnowskim, zadanie jest realizowane dla subregionu: Subregion Tarnowski.

 

TAR19

Budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 973 w Łęgu Tarnowskim

powiat tarnowski (bez m. Tarnów)

Subregion Tarnowski (miasto Tarnów, powiat: tarnowski, dąbrowski, brzeski, bocheński)

Prospołeczny

 

 

Liczba odsłon: 615
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
Wybory Samorządowe 2018
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.