Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2017-09-01

Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabnie informuje, że w m-cu wrześniu br.   na placu obok siedziby  Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie przy ul. Św. Jana 3a odbędzie się dystrybucja  żywności z Caritasu Archidiecezji Krakowskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

Pomocą żywnościową w ramach POPŻ mogą być objęte osoby i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, spełniające kryteria określone w art.7 ustawy o pomocy społecznej, których dochód nie przekracza  200 % kryterium uprawniającego do korzystania z pomocy społecznej, tj. 1.268 zł dla osoby samotnie gospodarującej i 1.028 zł. dla osoby w rodzinie.

Osoby/rodziny zainteresowane otrzymaniem pomocy żywnościowej winny w nieprzekraczalnym terminie do 15.09.2017r. zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie w celu otrzymania skierowania.

 Dodatkowych informacji udzielają pracownicy socjalni OPS Żabno w godzinach pracy Ośrodka.

Liczba odsłon: 451
Autor: ops
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.