Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

„Spotkanie z Ilkowicami” – pod takim hasłem przebiegło 14 czerwca popołudniowe spotkanie w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Mieszkańcy Ilkowic, uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele z Przedszkola i Szkoły Podstawowej im. Błogosławionej Karoliny przygotowali na ten dzień mnóstwo atrakcji.

Licznie zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć występy artystyczne dzieci i młodzieży oraz obejrzeć wystawę prac Ilkowiczan. Swoje obrazy, grafiki i hafty prezentowali: Elżbieta Częczek, Korneliusz Częczek, Halina Giebułtowska i Mariusz Kumięga. Sukcesem zakończył się też spektakl teatralny „Książe szuka żony” w wykonaniu rodziców uczniów szkoły podstawowej i przedszkola. Przedstawienie utrzymane w klimacie komedii, dużą dawką humoru rozbawiło widzów do łez. Zwieńczeniem niezwykle udanego wieczoru było wspólne spotkanie przy kawie.

Liczba odsłon: 530
Autor:
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.