Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Prezentacją osiągnięć całorocznej pracy i wręczeniem dyplomów zakończył się rok kulturalno – oświatowy w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Impreza pod hasłem „Wieczór Talentów” zgromadziła sporą rzeszę wielbicieli dobrej muzyki i sztuki.

Wieczór tradycyjnie poświęcony został muzyce, plastyce, fotografii i modelarstwu. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała koncertu instrumentalistów uczęszczających na zajęcia muzyczne w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Można było usłyszeć zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe wykonane na gitarze i fortepianie. Drugą część wieczoru poświęcono na wernisaż wystawy twórczości dziecięcej, gdzie oprócz wspaniałych prac plastycznych, można było także podziwiać efekty codziennych zajęć młodych fotografów oraz członków Klubu Modelarstwa, którzy zaprezentowali niezwykłe samoloty, latawce, samochody, a nawet roboty.

Odbywający się od kilku lat Wieczór Talentów, jest także swoistym podsumowaniem pracy i osiągnięć instruktorów pracujących w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, a przede wszystkim okazją do publicznego zaprezentowania na scenie efektów zajęć prowadzonych w placówce.

To, że rok kulturalno – oświatowy 2016/17 został oficjalnie zakończony nie oznacza jednak, że zajęcia w placówce nie będą się odbywać. Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia wakacyjne, które odbywać się będą w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. od 11.00 do 13.00 przez cały lipiec i sierpień. Szczegóły wkrótce…

Liczba odsłon: 590
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.