Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


„Jak rozwijać działalność na rynkach zagranicznych by odnieść sukces?”, to tytuł darmowego szkolenia dla firm, zorganizowanego przez Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa, w ramach realizacji projektu „Business Boost for Małopolska”. 12 maja, w Strefie Przedsiębiorcy DESK (Tarnów, ul. Wałowa 16) odbędzie się ostatnie z cyklu szkoleń dla małopolskich firm sektora MŚP.

W ramach szkolenia będzie można poszerzyć wiedzę z zakresu wyjścia na rynki zagraniczne, a także poznać możliwości eksportowe i stworzyć ofertę dostosowaną do konkretnego rynku.

Biorąc pod uwagę dynamikę rozwijających się firm i potrzebę poszukiwania nowych rynków i innowacyjnych rozwiązań biznesowych, chcemy wesprzeć i bezpośrednio zasilić wiedzą z zakresu eksportu i ekspansji międzynarodowej te przedsiębiorstwa, które są gotowe do działania, a czekają na impuls do rozwoju – mówi Łukasz Blacha, kierownik projektu.

Warsztaty są elementem projektu dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Kolejnym z etapów wsparcia małopolskich przedsiębiorców będą wyjazdy na krajowej i zagraniczne targi (Warszawa, Barcelona, Hannover, Monachium).

Szczegóły i warunki dotyczące uczestnictwa można znaleźć również na stronie projektu:
http://www.tarnow.pl/Biznes/Business-Boost-For-Malopolska

lub w Biurze Projektu: Wydział Rozwoju Gospodarczego, Urząd Miasta Tarnowa,
ul. Mickiewicza 6 (budynek Poczty Polskiej),pokój 116,
tel. 14 688 26 45, email: bbm@umt.tarnow.pl

 

 

(żródło: tarnow.pl)

Liczba odsłon: 236
Autor:
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.