Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Prawie pięćdziesiąt piosenek o tematyce wiosennej wybrzmiało w Żabnie podczas tegorocznego, 19 już, Konkursu Piosenki „Wiosenne nutki”, który odbył się 25 kwietnia w Gminnym Centrum Kultury. Mamy nadzieję, że taka ilość wyśpiewanej radości i  pozytywnej energii sprawi, że długo wyczekiwana wiosna w końcu do Żabna zawita.

W konkursie wzięło udział 44 solistów z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu gminy Żabno w wieku od 4 do 13 lat. Uczestnicy "Wiosennych Nutek" prezentowali utwory o tematyce wiosennej, a wysłuchali ich, oprócz zgromadzonej publiczności, członkowie komisji artystycznej w składzie: Barbara Marcinkowska, Monika Kuta i Kamil Patulski. Przy ocenie jury brało pod uwagę: poziom wykonania, dobór repertuaru, zgodność z regulaminem, oryginalność wykonania, ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Patronat honorowy nad konkursem sprawował Burmistrz Żabna.

  
Liczba odsłon: 586
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.