Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają na spotkanie z Izabelą Trojanowską i Dariuszem Rekoszem oraz wernisaż wystawy Agnieszki Klich „Światło ikony”.  Przedsięwzięcie odbywa się w ramach Tygodnia Bibliotek oraz obchodów Dnia Działacza Kultury i Dnia Bibliotekarza.  Spotkanie odbędzie się 9 maja o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16. Po jego zakończeniu będzie można zakupić najnowsze albumy piosenkarki: „Na skos" i „Życia zawsze mało" oraz książki Dariusza Rekosza. Ponadto będzie okazja zdobyć autografy gości oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Wydarzenie patronatem honorowym objął Burmistrz Żabna Stanisław Kusior. Patronat medialny sprawują: Nowa Gazeta Żabnieńska, Gazeta Krakowska i Radio RDN Małopolska.

Spotkanie z Izabelą Trojanowską i Dariuszem Rekoszem to także wydarzenie realizowane w ramach projektu „Z gwiazdami zaczytani" finansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach I Edycji Budżetu Obywatelskiego.

WSTĘP WOLNY!

Liczba odsłon: 443
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.