Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Już po raz czwarty Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej było organizatorem Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego. Każda edycja poświęcona była twórczości określonego autora. Tym razem 21 kwietnia 2017 roku wysłuchaliśmy wielu recytacji wierszy wspaniałej poetki - Ewy Stadtmuller, która tworzy niedaleko, bo w Krakowie.

Pisarka jest przyjaciółką przedszkolaków, o czym świadczy przyznana jej w 2003 roku Wstęga Honorowa "Przyjaciel Przedszkolaka".
        Nasz konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego tym razem finał odbył się w budynku Domu Ludowego w Pasiece Otfinowskiej. W tym wyjątkowym  dniu występom dzieci przyglądały się członkinie komisji oceniającej, które reprezentowały różne gminy: pani Ewa Czarna (Żabno), pani Elżbieta Wiśniewska- Woźniczka (Radłów) oraz pani Jadwiga Gorla (Wietrzychowice). Ponadto w oklaskiwaniu utalentowanych przedszkolaków brali udział rodzice, wychowawcy, znajomi oraz Pan Wiesław Głowa - prezes Stowarzyszenia Rozwój Wsi Przybysławice i Pasieka Otfinowska, który wspiera nas w organizacji tegoż przedsięwzięcia.
         Po zakończeniu przesłuchań reprezentantów sześciu gmin, dzieci oraz ich opiekunowie częstowali się przygotowanymi pysznościami, a komisja oceniająca udała się na obrady.


Ich efekt był następujący:
I miejsce: Anna Wielbłąd (Pasieka Otfinowska)
               Maciej Kocoń (Żabno)

II miejsce: Agnieszka Chyc (Żabno)

                 Mikołaj Kozaczka ( Niedomice)

III miejsce: Amelia Patulska (Ilkowice)

                  Kacper Choczyński (Niwka)

WYRÓŻNIENIE: Milena Wesołowska (Gręboszów)

                       Lena Zabiegała (Borzęcin Górny)


Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
GRATULUJEMY i już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu!

 

  
Liczba odsłon: 444
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.