Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Ruszył nabór projektów do konkursu „FIO Małopolska Lokalnie” w ramach którego organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą otrzymać do 5000 zł na lokalną inicjatywę lub rozwój organizacji .

W ramach programu można składać projekty w jednej z dwóch kategorii: inicjatywy lokalne - działania angażujące lokalną społeczność na rzecz dobra wspólnego i dotacje na rozwój organizacji - działania związane z przygotowaniem i realizacją zadań strategicznych oraz bieżącą działalnością organizacji, czyli dotacje min. na: doposażenie sprzętowe, oprogramowanie, szkolenia, itd.

Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które mają siedzibę i planują realizować działania na terenie gmin i powiatów w województwie małopolskim.

Celem konkursu jest wspieranie ludzi i organizacji, którzy chcą wspólnie działać na rzecz swoich wsi, miast, gmin, osiedli i społeczności je zamieszkujących.

Nabór projektów odbywa się poprzez generator i potrwa do 04 maja do godz. 16.00. Aktualne informacje, regulamin, znajdują się na stronie www.malopolskalokalnie.pl  oraz na facebooku.

7 kwietnia br. w Tarnowie, w Centrum Organizacji Pozarządowych zaplanowano spotkanie informacyjno-promocyjne nt. konkursu oraz spotkanie animacyjne. .

Dla organizacji, grup z miasta Tarnowa spotkanie rozpocznie się od godz. 10.00, natomiast dla organizacji, liderów z powiatu tarnowskiego od godz. 14.00.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu powinny wypełnić formularz on line znajdujący się pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmtj2_zx07wHa4tAAo2HCsMlMNcwLSfl5cxCAUS06_NCP9YQ/viewform

Konkurs FIO Małopolska Lokalnie powstał z inicjatywy czterech organizacji pozarządowych: Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych, Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS, Stowarzyszenia Forum Oświatowe Klucze, Babiogórskiego Stowarzyszenia Zielona Linia. 

Konkurs prowadzony jest równolegle w 4 subregionach. W powiecie tarnowskim i w mieście Tarnów konkursy organizuje Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia. 

 

FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Liczba odsłon: 407
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.