Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Burmistrz  Żabna wraz z Radnymi Rady Miejskiej wręczyli nagrody sportowe dla młodych mieszkańców gminy, którzy w minionym roku odnosili sukcesy w zawodach i turniejach sportowych.

Od kilku lat żabnieński samorząd wspiera młode talenty sportowe fundując nagrody finansowe za osiągnięcia sportowe. Nie zabrakło ich tym razem, a uhonorowanych na marcowym posiedzeniu Rady Miejskiej, zostało pięć osób. Wśród laureatów są: Tomasz Pietruszka- za osiągnięcia w zawodach podnoszenia ciężarów, Karolina Szumlańska za sukcesy w zawodach pływackich, Daria Nawój za występy w zwodach wspinaczkowych, Gabriela Chłopek za osiągnięcia w zawodach tańca towarzyskiego oraz Katarzyna Szczebak za sukcesy w zawodach piłki siatkowej.

Wszyscy laureaci zostali zaproszeni na sesję Rady Miejskiej, podczas której wręczono im nagrody. Gratulujemy serdecznie zapału i osiągnięć oraz życzymy dalszych, wspaniałych sukcesów.

Liczba odsłon: 818
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.