Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

O tym, że Sołtysi mają swoje święto z pewnością nie każdy wie. Przypada ono na 11 marca i ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę Sołtysa w polskiej wsi.

W gminie Żabno również odbyło się specjalne spotkanie w gronie wszystkich Sołtysów i przedstawicieli samorządu - Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej. Inicjatorką jest Leokadia Madura, Sołtyska z Ilkowic (piastująca również funkcję Radnej w RM oraz Przewodniczącej Sołtysów gminy Żabno), która postanowiła wspólnie z Burmistrzem o cyklicznym spotkaniu w takim gronie z okazji przypadającego święta. Jest to z pewnością czas do lepszego poznania się, wymiany zdań i skonsultowania pomysłów. Nie obyło się bez życzeń, by praca ta przynosiła wiele satysfakcji i pozwalała na dobry rozwój każdego z sołectw.

Liczba odsłon: 602
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.