Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Szanowni Państwo,

Mieszkańcy Gminy Żabno,

Stowarzyszenie - Zielony Pierścień Tarnowa wkrótce rozpocznie nabór wniosków o przyznanie pomocy w zakresie  - rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, zwaną LSR, przez: dotacje na rozwijanie działalności gospodarczej, w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Aby przybliżyć Państwu zakres  planowanego naboru, warunki i możliwości planowanego wsparcia, zapraszamy do udziału w bezpłatnych, indywidualnych konsultacjach, które odbędą się w dniu 11.04.2017 r.
(wtorek) w godz. 15.00-17.00
 w sali klubowej Gminnego Centrum Kultury, ul. Jagiełły 16, 33-240 Żabno.

 

Z uwagi na charakter spotkania (indywidualne konsultacje) prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału, telefonicznie: 146326345, emailowo: biuro.lgdzpt@vp.pl  lub bezpośrednio w biurze Stowarzyszenia, Skrzyszów 335 A, 33-156 Skrzyszów. 

Liczba odsłon: 642
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.