Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W upalne niedzielne popołudnie 6 lipca w Łęgu Tarnowskim na Orliku odbył się turniej piłki nożnej zorganizowany przez LKS Łęgovia w ramach projektu "Na sportowo-stop nałogom" współfinansowany przez Burmistrza Żabna.

W turnieju udział wzięły drużyny trampkarzy: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA,  ŁĘGOVIA  I, ŁĘGOVIA II ( Ilkowice + Bobrowniki). Na turniej dotarł zespół z NIEDOMIC.  

Nagrodami w turnieju były puchary dla każdej drużyny, medale dla każdego zawodnika oraz paczki ze " słodkościami". W turnieju nie zabrakło emocji oraz gry FAIR-PLAY.  Dzieci świetnie się bawiły grając w piłkę i jak same mówiły " ...cieszymy się, że jest tak piękny obiekt do gry w piłkę nożną i nie tylko w naszej miejscowości, gdzie można mile spędzić czas z kolegami grając w piłkę…" 
Najlepszą drużyną okazała się Termalica Bruk-Bet Nieciecza, następnie ŁĘGOVIA I  i ŁĘGOVIA II (( Ilkowice + Bobrowniki). Wręczono statuetki dla najlepszego bramkarza oraz zawodnika turnieju  ,,Na sportowo-stop nałogom”.
Zarząd Klubu LKS " ŁĘGOVIA" ŁĘG TARNOWSKI składa serdeczne podziękowania na ręce Burmistrza GMINY ŻABNO za wsparcie finansowe w ramach projektu ,,Na sportowo-stop nałogom”.  Cieszymy się iż sport w naszej Gminie rośnie w siłę i oby tak dalej. 
 
Liczba odsłon: 4757
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
GUS
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Kromka chleba
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.